O CHATĚ

Chata k pronajmutí poskytuje ubytování pro 4 osoby a je součástí chatové osady s možností ubytování až pro 40 osob v samostatných chatách. V období od podzimu do jara je provoz osady omezen, tato chata je však k dispozici celoročně. Při vašem pobytu tak máte zajištěno absolutní soukromí. Pokud chcete přijet ve více lidech, je možné ubytování i v dalších chatách. Podrobnosti najdete na webu naší osady.

Ložnice a pokoje: Chata má 4 lůžka - 1 manželská postel + palanda. Pohodlně se vám vejde i dětská postýlka. Vše samozřejmě čistě povlečeno.

Sociální zařízení:

  • Součástí chaty je koupelna s umyvadlem, toaletou a sprchovým koutem. 
  • Ručníky jsou samozřejmostí.
  • Toaletní papír doplněn..

Vytápění: Elektrické přímotopy + kamna na dřevo a dřevěné brikety, palivo je zajištěno na celý pobyt.

Doprava, parkování: Parkování přímo u chaty nebo na parkovišti v areálu, Celoroční dojezd autem, cesta je protažena.

Stravování

V plně vybavené kuchyni, pokud nebudete chtít vařit, tak se můžete stravovat ve vynikající restauraci v 3km vzdálené obci Plánice.

Vybavení

Kuchyně: Nová dřevěná kuchyňská linka, dvouvařič, mikrovlnná trouba, elektrická trouba, varná konvice, topinkovač, kontaktní gril, malá lednice s mrazákem. Kuchyně je zcela vybavená.

Jídelna: stůl 80x80 cm, 4 židle

V areálu k dispozici:  domek pro děti, pískoviště, houpačky, trampolína, hřiště na míčové sporty s umělým povrchem a nočním osvětlením, gril, ohniště a venkovní posezení.

Dětský koutek: v areálu máte k dispozici velkorysou dětskou hernu vybavenou velkým herním kobercem, skluzavkou s bazénkem s míčky, herními stolky a dalším vybavením.

Bazén: od května do září máme v provozu velký venkovní bazén 20x10m s hloubkou 0,5 - 1,3 m vhodný jak pro plavce, tak nejmenší děti